Kontakt

Misjonshuset NLM Kristiansand
Besøksadresse: Kristian IV’s gate 35, 4612 Kristiansand
Postadresse: Postboks 650, 4666 Kristiansand
​Tlf 921 13 355

Organisasjonsnummer: 916 492 472

Styreleder i Misjonshuset

Ingar E. Hjelset

iehjelset@gmail.com

412 09 163

Ansatte

Pastor (100% stilling)

Frank Vorhaug

fvorhaug@nlm.no

47 500 815

Sang- og musikkleder (60% stilling – permisjon t.o.m. 30.06.23)

Tone Østby

Vikarierende Sang- og musikkleder (40% stilling)

Ingvild Sæther

insather@nlm.no

954 93 166

Ung-leder (40% stilling – permisjon t.o.m. 31.07.23)

Randi Strøm Andersen

randersen@nlm.no

986 07 811

Vikarierende Ung-leder (40% stilling)

Tommy Strøm Andersen

tandersen@nlm.no

413 45 814

 

Barn- og familiekonsulent (20% stilling)

Lillian Hinderaker Haugland

lhaugland@nlm.no

909 98 866

Internasjonal leder (20% stilling)

Egil Grindland

egrindland@nlm.no

934 18 818

Egil - Undeland
Administrator (20% stilling)

Brit Kari Urdal

bkurdal@nlm.no

916 61 171